بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران

بیلبورد تبلیغاتی یکی از قدیمی‌ترین و کارآمدترین رسانه‌های تبلیغاتی است که بار سنگینی از رسالت تبلیغات را به دوش می‌کشد. بیلبوردها می‌توانند اثربخشی بسیار زیادی در انتقال پیام به مخاطب و ثبت برند در ناخودآگاه ذهن مخاطب داشته باشند به طوری که مشتری خودش هم متوجه نشود چگونه و به چه دلیلی برند شما را انتخاب می‌کند.
نمایشگاه تهران هم از سالیان دور محل تجمع مدیران، فعالان و مشتاقان و همچنین مشتریان صنایع مختلف بوده است. از این رو تهیه و تعبیه سازه‌های تبلیغاتی بسیاری در این محل صورت گرفته.

کسب اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

 

 
چرا باید در نمایشگاه‌ها به تبلیغات بپردازیم؟

بسیاری از مدیران و صاحبان برندهایی که در نمایشگاه بین المللی تهران شرکت می‌کنند، همزمان نسبت به استفاده از فضاها و رسانه‌های تبلیغاتی موجود، اقدام می‌کنند. سوالی که شاید برای برخی رخ بدهد این است که آیا اساساً زمانی که از طریق فعالیت در غرفه نمایشگاهی در حال معرفی برندمان هستیم، نیازی هست که از بیلبوردهای نمایشگاه یا سایر رسانه‌ها استفاده بکنیم؟ پاسخ در یک کلام، بله هست.
اما اگر می‌خواهید بدانید چرا و بهترین روش‌های تبلیغاتی در نمایشگاه چیست، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

اهداف از فعالیت در نمایشگاه چیست؟

آنچه که واضح و مبرهن است، نمایشگاه‌ها یکی از اصلی‌ترین هات اسپات ها و نقاط تجمع فعالان صنایع هستند. تصورش را بکنید تمام طول سال در تلاش هستید که مشتریان خاصی را پرزنت کنید یا خودتان را به بازار معرفی کنید. حال فرصتی دارید که حجم بسیار زیادی از افرادی که می‌توانند باعث سود و پیشرفت شما بشوند را طی 4 روز بشناسید و آن‌ها شما را بشناسند.
اگر ما جای شما باشیم، تمام تلاشمان را می‌کنیم که از هر فرصتی جهت معرفی بهتر خودمان به آن‌ها استفاده کنیم.
انواع تبلیغات نمایشگاهی:
تبلیغات محیطی (بیلبورد، استرابورد، لمپست، اسپیس بنر، بالن و ...)
رادیو نمایشگاه
تبلیغات چاپی مثل بروشور و تراکت

اگر شما در نمایشگاه غرفه ندارید...

اگر به هر دلیلی نتوانسته‌اید در نمایشگاه تخصصی صنعت خودتان شرکت کنید، می‌توانید با استفاده از تبلیغات نمایشگاه، پیام تبلیغاتی خود را به ذهن مخاطب هدف مخابره کنید. بیایید با هم مسیر حرکت یک بازدید کننده را دنبال کنیم. او اخبار نمایشگاه را شنیده و آماده است که برای بازدید وارد نمایشگاه شود. احتمالا از قبل غرفه چند برند را در ذهن دارد که حتما به آن‌ها سر بزند.
وارد مسیرهای اختصاصی نمایشگاه می‌شود. ذهن او آماده و پذیرای تبلیغات و بیزنس است. اولین چیزی که می‌بیند بیلبوردهای مسیر منتهی به نمایشگاه است. تبلیغات پشت سر هم برند شما از مقابل چشمانش می‌گذرد. شاید خودش متوجه نشود ولی نام برند شما و پیام تبلیغاتی شما به واسطه بیلبوردهای نمایشگاه کمی جای خود را در ذهنش باز می‌کند. این در زمانی است که هنوز وارد هیاهو و جو سالن‌ها نشده است.

اگر شما در نمایشگاه غرفه دارید...

چه عالی، شما فرصت مناسبی دارید که راحت‌تر به اهداف مارکتینگ، برندینگ و فروشتان برسید. اما بازدیدکنندگان چگونه باید به خاطر بیاورند که شما هم در نمایشگاه هستید. آیا می‌خواهید منتظر بمانید تا افراد دنبال شما بگردند؟ یا به اینستاگرام شرکتتان امیدوارید که مشتریان سابق را به غرفه شما بکشاند؟ این‌ها خوبند اما کافی نیستند. تبلیغات در نمایشگاه علاوه بر برندسازی، می‌تواند منجر به ورودی بیشتر به غرفه شما بشود. بیلبوردها و تابلوهای نمایشگاه بین المللی تهران یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد پاخور در غرفه شماست.

بیلبوردهای نمایشگاه چه مزایایی دارند؟

در مسیرهای منتهی به محل نمایشگاه‌ها شاهد بیلبوردهای تبلیغاتی بسیاری هستیم. تعدد این رسانه‌ها نشان از اهمیتشان دارد. بیلبوردهای نمایشگاه می‌تواند به موارد زیر کمک به سزایی بکند.
 • معرفی برند شما
 • معرفی پروموشن یا مسابقه شما
 • تبلیغ و معرفی محصول خاصی از شما
 • قدرت نمایی در مقابل رقبا
 • فروش
 • ایجاد پاخور و ورودی به غرفه
 • جایگاه سازی برند شما
 • و ...
حال که متوجه شدیم چرا تبلیغات در نمایشگاه مفید است، باید بدانیم که چه بیلبوردهایی مناسب‌تر و کارآمد هستند تا بتوانید با انتخاب درست، بیشترین و بهترین نتیجه را از خرید رسانه تجربه کنید.

چه بیلبوردهایی بهترند؟

در انتخاب بیلبوردها دقت داشته باشید که محل نصب سازه تبلیغاتی کجاست؟
 • بهتر است بیلبورد شما افقی باشد.
 • نور مناسبی داشته باشد.
 • با فاصله حداقلی از سازه قبل و بعد خود باشد.
 • متریال چاپی قابل نصب روی آن مناسب و مقرون به صرفه باشد.
 • بیننده دید مناسبی به بیلبورد داشته باشد.
 • رفت و آمد در مقابل آن زیاد باشد.
 • نسبت عرض و ارتفاع تابلو استاندارد باشد.

بیلبورد های تبلیغاتی نمایشگاه را از کجا و چگونه اجاره کنیم؟

ما در آژانس ارتباطات برند نیوفولدر بر اساس تجربه و دانش، پیشنهادهای مختلف و کارآمد تبلیغاتی برای نمایشگاه‌های شما داریم؛ از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغات پیامکی. از همین رو در حال حاضر بیلبوردهای ورودی غربی نمایشگاه بین المللی تهران را در اختیار داریم.

این بیلبوردها به سه دسته کلی تقسیم می‌‌شوند:
 1. بیلبورد ورودی نمایشگاه
 2. بیلبوردهای بین مسیر نمایشگاه
 3. بیلبوردهای پارکینگ نمایشگاه
در مجموع 15 سازه از بهترین بیلبورد های تبلیغاتی نمایشگاهی تهران در مسیر غربی نمایشگاه بین المللی تهران را جهت ارائه خدمات بهتر به شما در اختیار داریم.
بیلبورد ورودی در ابتدای ورودی غربی نمایشگاه از خیابان سئول واقع شده، پس از آن 6 بیلبورد دو وجهی در طی مسیر همان ورودی قرار گرفته اند.
در انتهای مسیر 2 تابلو در بالای محل پارکینگ واقع شده است.
توجه داشته باشید با توجه به درخواست‌های فراوان در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و بعضاً اجرای چند نمایشگاه متفاوت در تاریخ یکسان و محدودیت تعداد رسانه، اولویت واگذاری با کسانیست که زودتر نسبت به عقد قرارداد تبلیغاتی اقدام نمایند.

خرید یا اجاره بیلبوردهای نمایشگاه:

برای سفارش بیلبورد کافیست از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما، یا از طریق خط مستقیم 02166910254 در تماس باشید.
پکیج‌های قیمتی و مدل‌های واگذاری سازه‌ها بسیار ساده‌اند.
شما پکیج مد نظرتان را انتخاب می‌کنید، پروپوزال و پکیج قیمتی توسط همکاران ما در کمترین زمان ممکن آماده و تقدیم می‌شود.
پس از تایید، نسبت به عقد قرارداد اقدام خواهیم کرد.
پس از عقد قرارداد، طرح‌های ریسایز شده را به ما تحویل بدهید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید.